Bursa İnegöl Belediyesi ‘ Sosyal Denge Sözleşmesi’ imzaladı

Bursa İnegöl Belediyesi ‘ Sosyal Denge Sözleşmesi’ imzaladı

ABONE OL
Aralık 21, 2021 10:12
Bursa İnegöl Belediyesi ‘ Sosyal Denge Sözleşmesi’ imzaladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnegöl Belediyesi’nde çalışan 34 kadrolu işçiyi kapsayan 2 yıllık yeni toplu iş sözleşmesi ile 157 memur ve 49 sözleşmeli personel için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

BURSA (İGFA)-  İnegöl Belediyesi’nde 3 ayrı personel grubunu ilgilendiren 2 ayrı sözleşme imzalandı. Hizmet İş Sendikası ile 34 kadrolu işçiyi kapsayan 2 yıllık yeni toplu sözleşme imzalanırken, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Bem-Bir-Sen ile de 157 memur ve 49 sözleşmeli personel için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Her iki sözleşme de bugün 10.00’da Belediye Encümen Salonunda gerçekleştirildi. Sözleşme imza töreninde Belediye Başkanı Alper Taban ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Emin Dündar, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Bem-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Erkan Ataman, Hizmet İş Sendikası Bursa Şubesi Denetleme Kurulu Başkanı ve İnegöl Temsilcisi Necmettin Sarkın, her iki sendikanın yöneticileri ve İnegöl Belediyesi’nin sendika temsilcileri yer aldı.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.