Bursa Büyükorhan’da ihtiyaç sahiplerini Kızılay sıcaklığı

Bursa Büyükorhan’da ihtiyaç sahiplerini Kızılay sıcaklığı

ABONE OL
Ocak 4, 2022 13:30
Bursa Büyükorhan’da ihtiyaç sahiplerini Kızılay sıcaklığı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Kızılay Bursa Şubesi, ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmayı Büyükorhan’da sürdürdü.

BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şubesi yaptığı yardımlarla sofraları ısıtmaya, yüzleri güldürmeye devam ediyor.

İyilik hareketinin etki alanını her geçen gün büyüten ve bağışçılarının gücüyle ihtiyaç sahibi kim varsa ulaşmak için cansiperane çalışan Şube gönüllüleri, Büyükorhan ilçesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Prof. Dr. Murat Tutanç, 2021 yılında 100 bin ihtiyaç sahibine yardım eli uzatan Bursa Şubesi’nin gücünü bağışçılarından alarak etki alanını her geçen yıl daha da büyüttüğünü belirterek “Gönüllülerimizin özverili çalışmalarıyla her zaman sahada aktif rol oynayarak ihtiyaç sahiplerimize ulaşıyoruz. Örnek çalışmalara imza atarak diğer şubelerimiz için de yol haritası çizmemizin ardında elbette bağışçılarımızın gücü yatıyor. Her geçen gün daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedefliyor, çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. İyilik yolunda yanımızda yürüyen herkese bir kez daha teşekkür ediyor, herkesi gönüllü olmaya davet ediyorum” dedi.

 

“VARLIĞIMIZI HATIRLATMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Şube olarak uzak-yakın demeden her ilçede mutluluk dağıttıklarını da kaydeden Murat Tutanç, “Yorulmak nedir bilmeden ve asla pes etmeden ilimizin her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Büyükorhan ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerimizi de tespit ederek her evin kapısını çaldık ve buradaki vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırdık. Sofraları şenlendirmeye ve ihtiyaç sahiplerimizin hanelerini ısıtmaya var gücümüzle devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın kendini kimsesiz hissetmemesi için onlara Kızılay’ın varlığını her zaman hatırlatmayı ve onları merhamet elinin sıcaklığıyla buluşturmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.