fbpx
Ufuk Gazetesi
Belediye’nin Avukatı Şan Oldu
Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2017

Belediye’nin Avukatı Şan Oldu

Akyurt Belediyesi Avukat Alım Sınav sonucu belli oldu. İlk defa Akyurt Belediyesi sözleşmeli personel olarak avukat alımı yaparken sınavı kazanan Akyurt Belediye Başkan 1. Vekili, Belediye Meclis Üyesi Ertekin Şan’ın kızı Yasemin Şan oldu.

25 Nisan 2017 – 28 Nisan 2017 tarihleri arasında Akyurt Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne başvuruların bizzat yapıldığı avukatlık alımı için 16 kişi başvuruda bulundu.

ÖSYM tarafından yapılan KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türü itibarıyla en az 60 puan almış olanların başvurabildiği avukatlık alımı için ayrıca sözlü mülakat gerçekleştirildi.

Buna göre sözlü/mülakat sınavı sonucunda Yasemin Şan (asil), Bedriye Erişmiş Tursun (yedek) olarak açıklandı. Akyurt Belediyesi’nin web sitesinden başvuranlar ve sınavı kazananlar ilanlar/duyurular bölümünden yayınlandı.

Sözleşmeli personel alımı “Sözleşmeli Personel Ücreti” konu başlığıyla Akyurt Belediye Meclisi’nde görüşüldü. Akyurt Belediyesi’nde Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel olarak çalışacak olan Avukat Yasemin Şan’ın alacağı ücret ise “657 Sayılı Kanuna Göre Net Aylık Tutar” olan 2 bin 542 TL 4 kuruş olarak belirlendi.

BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN!

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Ufuk Gazetesi - 0312 844 14 40 - Akyurt Gazete & Matbaa - Yıldırım Mah. Cumhuriyet Meydanı No:13/1 Akyurt / Ankara