Batman’da Petrol City’den farkındalık etkinliği

Batman’da Petrol City’den farkındalık etkinliği

ABONE OL
Kasım 27, 2021 09:47
Batman’da Petrol City’den farkındalık etkinliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Petrol City Avm’ de Uluslararası Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.

Ercan ARSLAN (BATMAN HABER)- 25 Aralık Uluslararası Kadına Yönelik Şiddeti Önleme Günü dolayısıyla; Batman Kent Konseyi Kadın Meclisi önderliğinde, Batman Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü , Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis, Narkotik, Terörle Mücadele Şubeleri, Jandarma Komutanlığı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ŞÖNİM (Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü), KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) ‘nin ortak katılımlarıyla farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.

Stantları ziyaret edenlere günün önemine istinaden çeşitli hediyeler ve karanfiller dağıtıldı. Batman Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ, Batman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit Çiçek, ŞÖNİM (Kadına Şiddeti Önleme ve İzleme Müdürlüğü) Müdürü Abdurrahim Bağçeci, Batman Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü, Petrol City Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Filiz ve Hacı Orhan Yılmaz programa katılıp, stantları ziyaret ederek farkındalık etkinliğine destek verdiler.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.