fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3378
  %0,29
 • EURO
  10,0361
  %0,41
 • ALTIN
  479,03
  %0,30
 • BIST
  1.420
  %0,26
ATO Başkanlığı için ilk aday

ATO Başkanlığı için ilk aday

ATO için adaylığını açıklayan ilk isim Erhan Kızılmeşe oldu. Açık hava reklam sözleşmelerinin iptal edilerek çalışmalarının sabote edildiğini iddia eden Kızılmeşe, “ATO’nun başkanlığı için kendine güvenen her adayla eşit ve adil şartlarda seve seve yarışa varım” dedi.
Ankara Ticaret Odası (ATO), 14 Nisan’da yeni başkanını seçmek üzere sandığa gidiyor. ATO seçimleri için başkan adaylığını açıklayan ilk isim ise Erhan Kızılmeşe oldu. Dün Sheraton Otel’de düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Kızılmeşe, açık hava reklamlarının engellediğini belirterek “Seçim çalışmalarımız sabote edilmiştir” diye konuştu. ATO için değişim ve yenilenme çağrısında bulunan Kızılmeşe, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na 365 odanın seçimlerinin ticari platformdan uzaklaştırılmadan yapılması konusunda çağrıda bulunarak özetle şunları söyledi:

HİÇBİR GRUBUN MENSUBU DEĞİLİM

“Bir iş adamı olarak bu zor günlerde ticareti geliştirmeye ve istihdamı arttırmaya katkı sağlamak, birikimlerimi gençlere aktararak, bildiğim iş ile ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Bu nedenle değişimi ve gelişimi sağlamak birikimimi paylaşabilmek için Ankara Ticaret Odası başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Hiçbir siyasi kimlikle değil, hiçbir grubun veya oluşumun mensubu olarak değil, bir vatandaş olarak üstüme düşen görevi yerine getirmek istiyorum. Esnafları, tüccarları, iş adamlarını, gençleri ve el attıkları her işte fark yaratan kadınlarımızı Ankara’nın ticaretini birlikte yönetmeye davet ediyorum. Tüm ATO üyelerinden seçimlerde oy kullanmalarını, fikir, tecrübe ve görüşleri ile meslek komitelerine, yönetime aktif olarak katılmalarını rica ediyorum.

BENİ YOLUMDAN ALIKOYAMAYACAK

Adaylık çalışmalarına başladığım günden bu yana henüz karşımda bir aday bulunmamasına rağmen, seçim çalışmalarımızla ilgili karşılaştığımız engel, yıldırma, vazgeçirme, korkutma çabaları artık bireylerden kurumlara taşınmış durumdadır. 15 gün önce her detayını netleştirerek açık hava reklam akdimizi yapmış olmamıza rağmen, firma yetkilileri iki gün önce kurumlardan gördükleri baskı ve aldıkları talimat nedeniyle bu çalışmayı yapamayacaklarını ve bilboardları kullanamayacağımızı bildirmişlerdir. Belliki ilgili yöneticiler bu kurumlarda kaldığı sürece bu kurumları amacını aşan şekilde yönetmeye devam edeceklerdir. Beni vazgeçirmek, yıldırmak için giderek şiddetini artırdıkları kendi ve kurumlarını aşan yetkileri asla beni yolumdan alıkoyamayacaktır. ATO’nun başkanlığı için kendine güvenen her adayla eşit ve adil şartlarda seve seve yarışa varım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı