Arslanlar Metal marka oldu

Arslanlar Metal marka oldu

ABONE OL
Kasım 27, 2021 10:31
Arslanlar Metal marka oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2007 yılında tel örgü sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Arslanlar Metal aradan geçen 14 yıl içerisinde büyük atılım gösterdi. Beton direk üretiminde hem kalitesi hem de fiyatıyla birinci sıraya yükselen Arslanlar Metal aranılan marka haline geldi.

2007 yılında Arslanlar Metal’i kurarak tel örgü alanında faaliyet göstermeye başlayan Serhat Özkaya, 14 yıl içerisinde yatırımlarını artırdı. Tek başına başladığı sektörde bugünlerde 60 kişiye istihdam sağlayan Serhat Özkaya, Akyurt’tan tüm Türkiye’ye beton direk ve tel örgü sevkiyatını gerçekleştiriyor.

BETON DİREKTE 1 NUMARA
C-35 1. sınıf beton kullanarak ürettikleri beton direk ile aranılan marka haline geldiklerini belirten Özkaya “Tel örgü, beton direk, kapı ve panel çit üretimini kendi tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. 1. Sınıf kalite ile üretimini yapmış olduğumuz beton direkte artık sektör genelinde aranılan marka haline geldik. Bu alanda Türkiye’de bir numarayız, hedefimiz ise sektör genelinde ilk beş sıraya yükselmektir” dedi.

REKOR ÜRETİM
Günlük 2 bin adet beton direk ve bin 500 metrekare tel örgü üretimi gerçekleştirdiklerini söyleyen Arslanlar Metal Satış Müdürü Salih Şahin ise, “Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Her sektörde ve her alanda olduğu gibi kaliteli hizmet ürettiğinizde de müşteri memnuniyeti ve portföyünüz artıyor. Aynı zamanda toplumun güvenliğe değer vermeye başlaması da sektörün ilerlemesine neden oluyor. Biz bu alanda hem ürün hem de hizmet kalitesini koruyarak yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

Üretimin yanı sıra nakliye ve montaj hizmeti de sunduklarını belirten Şahin, bu günlerde en çok talebin hobi bahçesi sahiplerinden geldiğini ifade ederek, “Artık güvenlik özel bir öneme sahip ve insanlar kendisini güvende hissetmek istiyor, tel örgü ve panel çift uygulamaları da ilk sırada yer alıyor. Hobi bahçelerinin ardından en çok talep fabrika sahipleri, kurumlar ve müstakil konut sahip sahiplerinden geliyor” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.