fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,2975
  %-1,72
 • EURO
  8,7866
  %-2,04
 • ALTIN
  404,50
  %-1,88
 • BIST
  1.527
  %3,81
Ankara’dan İki Lise All Star’da Yarışacak

Ankara’dan İki Lise All Star’da Yarışacak

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip Liselerarası Müzik Yarışması, yeni heyecanıyla devam ediyor.

1998-2019 yılları arasında, icra, kız solist, erkek solist, sahne performansı, orkestra, enstrüman ve özel ödüller kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ve okulların, 10 milyon kullanıcılı ‘’Hadi’’ kanalı üzerinden tekrar yarışarak oylanacağı, İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ın bu bölümünde, En İyi Orkestra kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar yarışacak. Yarışacak kategorilerde 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylamadan en fazla oyu alan okula İpana tarafından karaoke müzik stüdyosu kurulacak..

Tüm dallarda ödül alan gruplar içinden en iyilerin seçileceği ve Ataman Erkul’un canlı sunumuyla Salı ve Perşembe günleri Hadi uygulaması üzerinden 21.30’da başlayacak yarışmanın ikinci bölümünde En İyi Orkestra kategorisinde dereceye giren 3 ilden 17 okul yarışacak.

Ankara’dan İki Okul All Star’da Yarışacak

Her bölümde farklı bir kategorinin değerlendirileceği All Star’ın 2 Temmuz Perşembe günü ‘’Hadi’’ kanalından canlı yayınlanacak ikinci bölümde, son 5 yılda ‘’En İyi Orkestra’’ kategorisinde dereceye giren adaylar sunulacak ve video oylaması başlayacak. Son 5 yılda Ankara, İstanbul ve İzmir’den 17 okul, en iyi olmak için yarışacak.

2015 yılı En İyi Orkestra üçüncüsü Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve 2018 üçüncüsü Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Perşembe günü yayınlanacak bölümde tüm zamanların en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor.

Yarıştıkları dönemden sunumların ve hatırlatma videolarının izleyicilerle paylaşılacağı heyecan verici yayında, 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylama sonucu en iyiler seçilerek sürpriz ödüller kazanacak.

Sadece Yarışan Değil İzleyen de Ödül Kazanıyor

Profesyonel olarak hazırlanan hatırlatma videolarının yanı sıra, sürpriz canlı bağlantılar ve eğlenceli sohbetler eşliğinde yapılacak yarışmada, her video gösteriminden sonra, izleyiciler arasında da programın sonunda 8 soruluk müzik içerikli bilgi yarışması yapılacak.

Bu heyecana katılıp en iyileri belirlemek, eğlenmek ve destek olmanız için yapmanız gereken tek şey ‘’Hadi’’ uygulaması indirip, uygulama üzerinden Salı ve Perşembe günleri 21.30’da İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ı izlemek.

Perşembe günüikinci bölümüyle izleyiciyle buluşacak olan bölümde oylanacak En İyi Orkestra kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar şöyle:

2015 yılı birincisi Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi, ikincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi ve üçüncüsü Ankara Atatürk Anadolu Lisesi.

2016 yılı birincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, ikincisi Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ve üçüncüsü Özel Saint-Benoit Fransız Lisesi.

2017 yılı birincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, ikincisi Özel Saint Benoit Fransız Lisesi ve üçüncüsü Özel Takev Anadolu ve Fen Lisesi.

2018 yılı birincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, ikincileri Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi ve Galatasaray Lisesi, üçüncüsü Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi.

2019 yılı birincisi Özel TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi, ikincileri Özel Saint Benoit Lisesi ve Oğuzcan Polat Anadolu Lisesi, üçüncüsü TED Özel Atakent Koleji.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
all star ankara

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı