1. Haberler
  2. ANKARA
  3. Ankara’da Kuvvetli Yağış Uyarısı: Büyükşehir Tedbirlerini Artırdı

Ankara’da Kuvvetli Yağış Uyarısı: Büyükşehir Tedbirlerini Artırdı

featured
service

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Ankara’da kuvvetli yağış bekleniyor. Yağış nedeniyle su baskını, yıldırım, dolu yağışı, kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzlukların yaşanabileceği belirtildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, olası yağmur tehlikesine karşı 1555 araç ve 2332 personelle sahada olacaklarını bildirdi. Yavaş, “Lütfen dışarı çıkarken ve işlerinizi gerçekleştirirken tedbiri elden bırakmayalım. Acil her durumda bize Başkent 153’den ulaşabileceğinizi biliyorsunuz” dedi.

Başkan Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün olası yağmur tehlikesine karşı 1555 araç ve 2332 mesai arkadaşımızla sahadayız. Lütfen dışarı çıkarken ve işlerinizi gerçekleştirirken tedbiri elden bırakmayalım. Acil her durumda bize Başkent 153’den ulaşabileceğinizi biliyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

Ankara’da Kuvvetli Yağış Uyarısı: Büyükşehir Tedbirlerini Artırdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.