1. Haberler
  2. ANKARA
  3. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Sahte Anket Uyarısı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Sahte Anket Uyarısı

featured
service

Ankara Büyükşehir Belediyesi, bir duyuru yayınlayarak vatandaşları sahte aramalara karşı uyardı. Yapılan duyuruda, art niyetli kişilerce yapılan aramalarda “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden arıyoruz, anket yapıyoruz. Mansur Başkan’a oy verdiniz mi?” gibi siyasi sorular yöneltildiği, belediyenin böyle bir uygulamasının bulunmadığı ifade edildi.

“Yasal süreç başlatıldı”

Duyuruda, “Belediyemizin böyle bir uygulaması yoktur. Konuyla ilgili gerekli yasal süreç başlatılmış olup art niyetli girişimlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan duyuruda, “Bazı art niyetli kişilerin “Ankara Büyükşehir Belediyesinden arıyoruz, anket yapıyoruz. Mansur Başkan’a oy verdiniz mi?” şeklinde siyasi sorularla vatandaşlarımızı aradıkları yönünde ihbarlar tarafımıza ulaşmıştır. Belediyemizin böyle bir uygulaması yoktur. Konuyla ilgili gerekli yasal süreç başlatılmış olup art niyetli girişimlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Sahte Anket Uyarısı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.