fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4795
  %1,02
 • EURO
  10,2821
  %1,17
 • ALTIN
  508,69
  %0,39
 • BIST
  1.454
  %-0,45
Altınok: Gazilerimize Minnettarız

Altınok: Gazilerimize Minnettarız

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle, Estergon Türk Kültür Merkezi’nde Keçiören Kaymakamlığı tarafından düzenlenen yemek programına katıldı.

Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Keçiören Emniyet Müdürü Ahmet Tahir Güzel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Keçiören Müftüsü Mehmet Şahin, Jandarma Komutanı Başçavuş Tevfik Keser ve gazilerle birlikte 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle düzenlenen yemeğe katılan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok şunları söyledi:

“Vatan gazi ve şehitlerimize minnettardır, şairin de dediği gibi ‘Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır’, Her cephede milyonlarca şehit vererek milli mücadeleden zaferle çıktık. Küllerinden doğmuş bir milletin evlatlarıyız. Dünyaya adaleti, nizamı getiren bir imparatorluğun evlatları ve bakiyesiyiz. Vatanımız, milletimiz, şerefimiz, dinimiz, bayrağımız varsa bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehit ve gazilerimize borçluyuz. Kutsal değerler uğruna canından, kanından vazgeçen gazilerimize minnettarız.”

Terörle mücadeleye de değinen Başkan Altınok, “Bu ülkede kim varsa şehitlerimize ve gazilerimize çok şey borçludur. Bizler de birlik ve beraberlik içinde Alevi, Sünni, Türk ve Kürt demeden kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz, ayrım yapan kalleştir. Kirli ve sinsi planları bozacak, Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılacağız” dedi.

KAYMAKAM BULUT: 15 TEMMUZ’DA EN FAZLA GAZİ KEÇİÖREN’DE

15 Temmuz’da en fazla şehit veren ve gaziye sahip ilçenin Keçiören olduğuna vurgu yapan Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut’ta konuşmasında, “Gazilerimizin yaptıklarının üzerine söyleyecek bir sözümüz yok, en büyük fedakarlığı yapmış durumdasınız. Sizleri seviyoruz, tüm gazilerimize uzun ömürler diliyorum, 720 gazi ile Keçiören en fazla gazinin ikamet ettiği ilçemizdir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı