fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4184
  %1,67
 • EURO
  10,1887
  %1,00
 • ALTIN
  496,17
  %1,44
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Altındağ’dan türküler yükseldi

Altındağ’dan türküler yükseldi

Altındağ’dan türkü sesleri yükseldi. Ünlü türkücü Yavuz Bingöl, Altındağ Belediyesi’nin destekleriyle müzik eğitimi alan “Kale’nin Altın Çocukları” ve Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezlerinde müzik eğitimi alan Altındağlı gençlerle bir araya geldi. Gençler, Yavuz Bingöl’le birlikte türküler söyledi.

Altındağ’da türkü dolu bir gün yaşandı. Mehmet Akif Ersoy’un hayatının anlatıldığı “Akif” isimli filmin çekimleri için Ankara’da bulunan ünlü türkücü Yavuz Bingöl, Altındağlı çocuklarla bir araya geldi. Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür ve Sanat Merkezi’nde Altındağlı çocuklarla buluşan ve kendi türkülerini çocuklarla birlikte seslendiren Bingöl, çocukların azimleri ve yetenekleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

“BU ÇOCUKLAR BİR HARİKA…”

Çocukların her birinin içinde bir cevher yattığını söyleyen Yavuz Bingöl “Altındağlı çocuklar gerçekten altın değerinde… Her biri belli ki çok yetenekli… Bu çocukları fark ettiği, onlara destek verdiği, eğitim almalarına vesile olduğu için Altındağ Belediye Başkanımıza ve Altındağ Belediyesi’nde emek veren herkese çok teşekkür ederim.” dedi. Bingöl “Altındağ Belediyesi’nin Altındağlı çocuklar ve gençler için çabasını, gerçekleştirdiği çalışmaları çok takdir ediyorum. Başkanımız çocukların mutluluğu için çalışıyor. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMIZA GÜVENİYORUZ”

Türkülerin ustası Yavuz Bingöl’ü Altındağ’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ise “Altındağ’da yaşayan ve müziğe yatkın olan çocuklarımız bugün, aldıkları eğitimi gözler önüne serdiler. Ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile bir araya geldiler, türküler söylediler. Hepsine çok güveniyoruz, her birinin önemli yerlere geleceğine inanıyoruz. Her biri altın gibi kıymetli, pırıl pırıl bu çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Yüzlerindeki gülümseme her şeye değer…” dedi. Başkan Balcı, katkılarından ve desteklerinden dolayı Yavuz Bingöl’e teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı