fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,6610
  %1,71
 • EURO
  9,0751
  %1,06
 • ALTIN
  415,04
  %0,92
 • BIST
  1.546
  %0,24
“Akyurt Halkı’nın Sesi Olacağız”

“Akyurt Halkı’nın Sesi Olacağız”

CHP’li Belediye Meclis Üyesi adayları yapmış oldukları açıklamada “Harcanan ya da harcadığımız her kuruşun hesabını sormak için, Akyurt’un kalkınmasına katkı sunmak için desteklerinize talibiz. Belediye Meclisi’nde Akyurt Halkı’nın sesi olacağız” ifadelerini kullandı. 

CHP Akyurt’ta Belediye Başkan Adayı çıkarmazken, Belediye Meclisi seçimlerine kendi adayları ile katılacak. Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Akyurt Belediye Meclis Üyesi adayları yayınladıkları açıklama ile Akyurt Halkı’ndan destek istedi.

“DÜŞÜNCELER ÖZGÜRCE DİLE GETİRİLMELİ”

“Ayrımcılığa ve ayrıştırıcılığa gerek duymadan din, dil, ırk ayrımı, zengin, fakir ayrımı olmadan Cumhuriyet Halk Partisi’nde Akyurt Belediye Meclis Üyeliği’ne adayız.” ifadelerinin yer aldığı açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Akyurt Ankara’ya uzak küçük bir ilçe ilçe insanların gözünde ama Akyurt’ta yaşadıkça Akyurt insanı ile paylaşımlarda bulundukça Ankara’ya uzak görünen bu küçük ilçenin aslıda dev bir Ankara ilçesi olduğu görülmekte. İnsanların siyasetten korktukları arzu ve isteklerini dile getirirken bile kendilerini gizledikleri bir ortam. Düşüncelerimizi, fikirlerimizi bizler nasıl özgürce dile getirip yaşıyorsak herkesin dile getirmesini isteriz. Kapı arkalarında değil göz önünde sen ben ayrımı olmadan konuşmak isteriz. Ayrımcılığa ve ayrıştırıcılığa gerek duymadan din, dil, ırk ayrımı, zengin, fakir ayrımı olmadan Cumhuriyet Halk Partisi’nde Akyurt Belediye Meclis Üyeliği’ne adayız.

“HER KURUŞUN HESABINI SORMAK İÇİN…”

Bizler Akyurt için, Akyurt Halkı için yerel yönetimde buradayız. Yanlışa yanlış doğruya doğru demek için tek düzenli sistemi yıkıp herkesin söz hakkına sahip çıkmak için harcanan ya da harcadığımız her kuruşun hesabını sormak için, Akyurt’un kalkınmasına katkı sunmak için desteklerinize talibiz. Belediye Meclisi’nde Akyurt Halkı’nın sesi olacağız.”

CHP’NİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-İsa Konuk, 2-Filiz Geygel, 3-Hayali Yağcı, 4-Azize Harman, 5-Yusuf Mutlu, 6-Hüseyin Kızılgöz, 7-Hasan Şenol, 8-Hasan Arslan, 9-Ersin Çiftci, 10-Memet Yüce, 11-Şahin Aluç, 12-Veli Yüksel, 13-Eray Güney

Kontenjan : 1-Cahit Uzun, 2-Orhan Yücel

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Akyurt chp de zaten 15 kisi vardi hepside encümen adayi olmuş artik kendi kendilerine oy verirler

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı