fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,1721
  %0,28
 • EURO
  9,7290
  %0,13
 • ALTIN
  453,29
  %-0,17
 • BIST
  1.376
  %-1,24
Akyurt Belediyesi web sitesi yenilendi…

Akyurt Belediyesi web sitesi yenilendi…

Akyurt Belediyesi web sitesini yeniledi. Yeni web sitesinde Akyurt Belediyesi ziyaretçilerini “Kuzeyin Yıldızı Akyurt” sloganı ile karşıladı.

Günümüzde internete erişimde yaygın olarak kullanılan cep telefonları için de mobil uyumlu hale getirilen Akyurt Belediyesi’nin yeni web sitesinde, geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan ‘Çözüm Merkezi’ de yer aldı. İlçe halkı artık internet üzerinden de şikayet ve geri bildirimlerini Akyurt Belediyesi’ne ulaştırabilecek. Diğer taraftan önceki web sitesinde de yer alan online borç ödeme ve e-imar hizmetleri de devam edecek.

“ARTIK DAHA GÜZEL GÜNLERE YÜRÜME VAKTİ”
Web sitesinde bir mesaj yayınlayan Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, “Eğitim, sanat, kültür, spor, sağlık ve sosyal hizmetlerde parmakla gösterilen, insanı merkezine alan yapımızla, gönlünüze dokunan projelerle ilçemizi geleceğe taşıyacağız” dedi. Başkan Ayık “Hepinizi en içten duygularımla selamlıyor, Ankara’nın parlayan yıldızı olan ilçemizde bize inanarak, güvenerek ve bizi destekleyerek sizlere hizmet etmeye layık gördüğünüz için sizlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum.
Artık beraberce, hızlı ve güçlü çözümler üreterek, sizlerin de katılımıyla daha güzel günlere yürüme vakti. Ortak aklı ön plana alacak; katılımcı, sorumlu, şeffaf belediyecilik anlayışıyla ilçemizde yaşayan herkese hizmet edeceğiz. Eğitim, sanat, kültür, spor, sağlık ve sosyal hizmetlerde parmakla gösterilen, insanı merkezine alan yapımızla, gönlünüze dokunan projelerle ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Hali hazırda en huzurlu ve güvenli ilçelerden biri olan Akyurt’u daha da yaşanabilir hale getireceğiz. Uzanmadığımız el, dokunmadığımız gönül, kulak vermediğimiz talep kalmayacak. Akyurt’u birlikte daha da güzelleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Akyurt Belediyesi’nin web sitesinde ayrıca, askıda imar planları, mahalle talep, müdürlük iş takip, vefat edenler, duyurular ve ihaleler, devam eden ve gerçekleştirilecek projeler gibi bölümler de yer alıyor.

LOGO DEĞİŞECEK Mİ?
Diğer taraftan Akyurt Belediyesi’nin yeni logo çalışmalarına da devam ettiği öğrenildi. Eğer yeni logoya geçilecek olursa Akyurt Belediyesi bugüne kadar üçüncü logosunu kullanmış olacak. Bir önceki belediye Başkanı Gültekin Ayantaş da göreve gelmesinin ardından belediyenin logosunu değiştirmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı