AKSİAD’dan Ayık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

AKSİAD’dan Ayık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

ABONE OL
Nisan 9, 2023 15:39
AKSİAD’dan Ayık’a Hayırlı Olsun Ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Akyurt Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Tekin Çelik Başkanlığındaki heyetle Akyurt Belediye Başkanlığı görevine seçilen Hilal Ayık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Akyurt Belediyesi ve AKSİAD arasındaki iş birliğinin ve güç birliğinin daha da geliştirilmesi ve Akyurt’lu Sanayicilerin başta altyapı ve yol gibi sorunlarının biran önce çözülmesi gibi konular görüşüldü.
Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, AKSİAD’ın yaptığı ziyarete teşekkür ederek, önceden olduğu gibi AKSİAD ile birlikte birçok çalışmaya imza atacaklarını, Akyurt’u ve Akyurt Sanayisini birlikte daha da ileriye taşıyacaklarını söyledi. Heyet daha sonra aynı zamanda AKSİAD üyesi de olan ve Akyurt Belediye Başkanlığı görevine getirilen Hüseyin Demirel’i de tebrik ederek göründe başarılar diledi.AKSİAD'dan Ayık'a Hayırlı Olsun Ziyareti 3 AKSİAD'dan Ayık'a Hayırlı Olsun Ziyareti 4 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.