SİZ DE YAZIN...

Yaz Konserleri Devam Ediyor

Yaz Konserleri Devam Ediyor

Akyurt Belediyesinin düzenlemiş olduğu yaz konserleri devam ediyor.

4 gün sürecek konserler kapsamında 2 Ağustos’ta popçu Yusuf Güney, 3 Ağustosta ise Türk Halk Müziği sanatçısı Uğur Işılak sahne aldı. Konserlerin 3’üncü gününde yine Türk Halk Müziği sanatçısı Aysel Yakupoğlu, son gün de Burak Kartal Akyurtlu sevenleriyle buluşacak.

Binlerce Akyurtlunun doldurduğu konser alanında ilk gün Akyurtlulara seslenen Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş “Göreve geldiğimiz yıllarda adeta bir köy olan Akyurt, bugün herkesin gıpta ile baktığı, eksiklerini tamamlamış, Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olmuştur. Belediye binamız, Kültür Park’ımız, Kültür Merkezimiz sizin hizmetinizde. Bunları yaparken sizin desteğinizi yanımızda hissetmek, bizim bu işlere daha da sıkı sarılmamıza sebep oldu. Önümüzdeki zaman diliminde hastanemiz ve karayolumuz da yapılacak. Otonomi’yi Akyurt’ getirmemiz sayesinde Türkiye’de Akyurt’un tanınmadığı yer kalmadı. Uluslararası Fuar Alanı inşaatı da başladı. Sizin desteğinizle daha iyilerini yapmaya devam edeceğiz. Yaz konserlerimize katıldığınız, meydanı doldurduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yusuf Güney hareketli parçalarıyla genç hayranlarının karşısına çıkarken onlarla öz çekim yapmayı da ihmal etmedi. Uğur Işılak ise her zamanki gibi güçlü yorumuyla ve dolu dolu sahnesiyle Akyurtluları coşturdu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂