SİZ DE YAZIN...

Vali Vasip Şahin Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Vasip Şahin Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Vasip Şahin, Gölbaşı Vilayetler Evi’nde 25 ilçeden gelen muhtarlarla bir araya geldi.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, bölge ve il müdürleri katıldı.

Vali Vasip Şahin, muhtarların vatandaşla doğrudan muhatap olan görevliler olarak çok önemli bir fonksiyonu ifa ettiklerini, bire bir sorunlarla iç içe olduklarından vatandaşın, sorunların çözümünde ilk muhatap olarak muhtarları gördüğünü belirtti.

Vali Şahin; muhtarların, vatandaşın ilettiği sorunların çözüm taleplerini ilgili mercilere taşımaya çalıştıklarını söyleyerek “Bizim için sizler, vatandaşa ulaşmamızın en güvenilir yollarından birisiniz. Dolayısıyla her iki taraf arasında böyle bir bilgi, iletişim akışkanlığını sağlayan, bunu yaparken de çeşitli zorluklar yaşayan insanlarsınız. Bunun biz de farkındayız.” ifadelerini kullandı.

Karşılıklı bir güven ve samimiyet ortamının ilişkilerin çok daha sağlam temellere oturması ve sağlıklı yürütülmesinde önemli olduğunu vurgulayan Vali Vasip Şahin “Sizler ve bizler bir kamu görevi yürütüyoruz. Hedefimiz de vatandaşımızın daha rahat ve müreffeh bir ortamda hayatını sürdürmesi, kamu hizmetinden daha hızlı ve verimli bir şekilde istifade etmesidir. Bunun için elimizdeki imkânları, yetkileri kullanmak zorundayız.” dedi.

Vali Vasip Şahin, yaptığı değerlendirmenin ardından muhtarların sorun ve ihtiyaçlarına ilişkin taleplerini dinledi.

Toplantı, öğle yemeğinin ardından sona erdi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂