SİZ DE YAZIN...

Türkeş: “Yavaş Milliyetçi Görüşünden Ödün Vermedi”

Türkeş: “Yavaş Milliyetçi Görüşünden Ödün Vermedi”

reklam

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş’ın, Alparslan Türkeş’in hanesine nezaket ziyareti üzerine, Türkeş’in eşi Seval Türkeş açıklama yaptı. Türkeş: “Mansur Yavaş, Ankara’nın sorunlarını çok iyi bilen ve bu sorunların çözümü için önemli projeler hazırlamış bir siyasetçidir.” dedi.

Türkeş ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı;  “Ankara Büyükşehir Belediye Baskan Adayı Mansur Yavaş, eşi Nursen Yavaş işe birlikte birlikte Basbuğ Alparslan Türkeş’in hanesine bir nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Mansur Yavaş, hayatı boyunca milliyetçi görüşünden ödün vermemiş bir siyasetçidir.

Yaklaşık 10 yıl sürdürdüğü Beypazarı Belediye Başkanlığı görevindeki başarısı Türkiye genelinde bilinmektedir. Bu uzun görev süresince şahsıyla ilgili hiçbir olumsuzluk gündeme gelmemiş, görevini layıkıyla ve dürüst bir şekilde yerine getirmiştir.

Mansur Yavaş, Ankara’nın sorunlarını çok iyi bilen ve bu sorunların çözümü için önemli projeler hazırlamış bir siyasetçidir.

Sayın Mansur Yavaş’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde ülkemiz, demokrasimiz ve Ankara için hayırlı hizmetler vereceğine inanıyor ve kendisine başarılar diliyorum.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48