SİZ DE YAZIN...

Özbek’e ‘Ankara’ya Değer Verenler’ ödülü.

Özbek’e ‘Ankara’ya Değer Verenler’ ödülü.

Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) tarafından “30. Yıl Ankara Sevdalıları Buluşması” ödül töreni düzenlendi.

ASİAD tarafından düzenlenen “Ankara Sevdalıları Buluşması”nda AK Parti Akyurt Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı İş Adamı Hayati Özbek “Ankara’ya Değer Verenler” ödülüne layık görüldü.

Özbek, “ASİAD tarafından gerçekleştirilen ‘Ankara Sevdalıları Buluşması’nda firmamıza verilen ödülü almaktan onur ve gurur duydum. Şehrimize değer katmaya, şehrimizin gelişmesine katkı sunmaya devam edeceğiz. Bizleri bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyorum” dedi.

‘ŞEHRİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK LAZIM’
Ödül törenine AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki de katıldı. Burada konuşma yapan Özhaseki “Şehrimizi geleceğe taşımak lazım. Her bir alanda esnafa, tüccara, sanayiciye, arkadaşlık, önderlik etmek lazım. Kollarına girip işlerini sürükleyecek şekilde büyütmek lazım. Sonra şehri geleceğe taşıyacak birçok proje var. Stadyum bunlardan birisidir, hazırladığım çocuk köyü, çocuklarımızı geleceğe taşıyacak bir projedir. 13 Millet Bahçesi’nin yerini tek tek hazırladım. Bakanlarla da görüşerek onlardan muvafakat alıp yazdım” dedi.

‘PROJELERİ KONUŞAMADIĞIMIZ BİR YARIŞA DOĞRU GİDİYORUZ’
5 dönem belediye başkanlığı yaptığını söyleyen Özhaseki, “Rakip arkadaşlarla hala görüşürüm. Oturur çay kahve içeriz ailece de görüşüyoruz. Çünkü özelleriyle ilgili bir cümle söylemem. Beni ilgilendirmez, hakkım da haddim de değil. Ancak Ankara gibi bir başkente başkanlık yarışındayız. Burası bizim gurur kentimiz. Burası Gazi Mustafa Kemal’in kenti, burası Türkiye’nin en önemli kenti. 81 vilayette yaşarlar insanlar, kendi şehirlerini elbette herkes sever; ama bir göz ucuyla Ankara’yı takip ederler. Ankara böyle bir kent. Böyle bir kentte projeleri konuşamadığımız bir yarışa doğru gidiyoruz” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂