SİZ DE YAZIN...

MHP’DEN TÜRKDAĞ AÇIKLAMASI

MHP’DEN TÜRKDAĞ AÇIKLAMASI

reklam

Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Hakan Türkdağ’ın bağımsız belediye başkan adaylığını açıklamasının ardından MHP Akyurt İlçe Başkanlığı’ndan açıklama geldi.

“Partimize daha önce aday adaylığı başvurusunda bulunan Hakan Türkdağ’ın daha sonra sonra bağımsız başkan adayı olması partimiz ve İlçe başkanlığımız tarafından tasvip edilmemekle birlikte herhangi bir desteğimiz söz konusu değildir.” ifadelerinin yer aldığı açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Milliyetçi ülkücü hareketin şanlı tarihinde Nesilden nesile öğretilen bir husus vardır bunlar ; Lider, teşkilat, doktrin olarak üçe ayrılır. Teşkilatçılığın ve dava adamlığının olmazsa olmaz temel üç unsurudur. Siyaseten ve feraseten sancılı bi süreçten geçen ülkemiz Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin yol haritası İle geleceğimize ışık tutmaktadır.
Bilge liderimizin talimatları doğrultusunda Akyurtta milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakının sonuna kadar destekçisi ve takipçisi olacağız. Bunun dışında diğer hiçbir adayın destekçisi ve takipçisi olmamız mümkün değildir. Cumhur ittifakı adayımız Hilal Ayık’tır.Partimize daha önce aday adaylığı başvurusunda bulunan Hakan Türkdağ’ın daha sonra sonra bağımsız başkan adayı olması partimiz ve İlçe başkanlığımız tarafından tasvip edilmemekle birlikte herhangi bir desteğimiz söz konusu değildir.
Ülkücü ülkücünün arkasında dağ gibi durandır.
Lidere sadakat şerefimizdir.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hakan türkdağ mhp

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Canınızı neye sıkıyorsunuz ki mhp kardeşlerim hakan türkdag mhp den seçilse bile başka partiye gidecek ti. Bu filmi daha evvel gördük

  2. İmza
    Yıllardır söyledik ama anlatamadık bu zihniyetteki kişiler yüzünden 45 yıllık partimizde ayrılmamıza sebep oldular 5 yıl öncede seçilseydi aynısını yapacaktı buğün iktidar partisinde belediye bşk olarak devam edecek bir şahsiyet.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48