SİZ DE YAZIN...

“Kirli Siyasetin Örneğini Kalecik’te Gördük”

“Kirli Siyasetin Örneğini Kalecik’te Gördük”

Kalecik’te Filiz Ulusoy’un BBP’den adaylığını açıklamasının ardından, daha önce BBP’den Kalecik Belediye Başkan Adayı olarak duyurulduğunu belirten Melih Güner’den açıklama geldi. 

Kalecik BBP Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığını belirten  Kalecik Genç İş Adamları Derneği Başkanı Melih Güner “Kalecikte İlçe Başkanlığı binasının tüm masrafları cebimden karşılanmak üzere tutulmuş kirası peşin verilmiştir. Seçim şarkıları , tanıtım filmleri , binlerce afiş , takvim ve broşürler bastırılmıştır. Madem aday değildik neden bunların yaptırıldığını da bu kararda payı olanların vicdanına bırakıyorum” dedi.

“TÜM MASRAFLAR CEBİMDEN KARŞILANDI”

Kalecik’te Büyük Birlik Partisi’nden Belediye Başkan Adaylığının duyurulmasının ardından çalışmalara başladığını belirten Melih Güner sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.  Güner: “Kalecik Belediye Başkan Aday Adaylığı için Büyük Birlik Partisine başvurumdan sonra parti yetkilileri tarafından aday olduğum açıklandı. Hatta yönetim kadrosundaki kişiler (Teşkilat Başkanı, 2.Bölge sorumluları, Kadın Kolları Başkanları vs. ) Kalecik Adayımız diye resimlerimi paylaşmış ve bana desteklerini hiç eksik etmemişlerdir. (Emre Abi , Erol Abi , Dursun Abi , Yüksel Abi , Cemal Abi , Gülperi Abla , Meryem Abla , Tanımaktan büyük onur duyduğum bu insanların verilen bu yanlış kararda hataları olduğunu düşünmüyorum ) Tabi ki aday olduğumuz paylaşılmış ancak YSK ya başvurusu süresi mart ayına kadar devam ettiği için henüz hiçbir parti adaylık listelerini göndermemiştir. Aday olduğumuz için Kalecik’te İlçe Başkanlığı binasının tüm masrafları cebimden karşılanmak üzere tutulmuş kirası peşin verilmiştir. Seçim şarkıları, tanıtım filmleri, binlerce afiş, takvim ve broşürler bastırılmıştır. Madem aday değildik neden bunların yaptırıldığını da bu kararda payı olanların vicdanına bırakıyorum.

“PARTİMDEN AÇIKLAMA BEKLİYORUM”

Daha dün öğle saatlerinde yapmış olduğum görüşmede Filiz Ulusoy’un daha aday adaylık başvurusu dahi yapılmadığı bilgisini alıp , aynı saatler de ”BBP’nin şahsıma yapmış olduğu teklifi kabul ettim” diyerek yapmış olduğu açıklama eğer doğruysa kimin bu kirli oyunda yanlış olduğunun taktirini de sizlere bırakıyorum, eğer doğru değil ise bu cesareti nasıl bulduğu hakkında da partiden açıklama bekliyorum.

ŞEREFİM VE NAMUSUM ÜZERİNE YEMİN EDERİM

Halk arasında benim para alıp adaylıktan çekildiğim dedikoduları yayılmış ve şahsım adına üzücü bir durum haline gelmiştir. Ortada dolaşan 500.000 TL rakamının benimle hiçbir ilgisi yoktur. Ne partiden ne de başka birinden tek bir kuruş almadığıma ve teklif edilen hiç bir şeyi kabul etmeyeceğime şerefim ve namusum üzerine yemin ederim Bizim derdimiz de sevdamız da Kalecik dedik. Hayatımızın her döneminde dik bir şekilde yaşadım, ne kendimin ne ailemin ne de beni destekleyen hiç kimsenin başını öne eğmedim Allah’ın izniyle de hiçbir zaman eğdirmeyeceğim. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

“KİRLİ SİYASETİN ÖRNEĞİNİ KALECİK’TE GÖRDÜK”

Kalecik artık hakkettiği değerlere sahip olması için dün nasıl mücadele ettiysem bugün ve bundan sonra daha fazla hırs ve azimle mücadele edeceğim Sözlerimin başında bahsettiğim konu ise Siyasette her şeyin olabileceği hiç kimseye güvenilmeyeceği ve bu kirli siyasetin en güzel örneğini de Kalecik’te gördüğümüzün ispatıdır.

“HEZİMETİ HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ”

Nüfusu 10.000 olan Kalecik’imizde 100.000 türlü oyun oynanıyor. Ve herkes bu oyunların farkında sandıkta da en güzel cevabı hep birlikte vereceğiz. Filiz Ulusoy un yaşamış olduğu hezimeti de hep birlikte göreceğiz .Gittiğimiz köylerde konuştuğumuz insanlarla, muhtarlarla, merkezdeki esnaflarla her buluşmamızda mevcut yönetimdeki şikayetlerini dile getirmişler ve bunlarda Cumhurbaşkanımıza kadar gittiği için aday gösterilmemiş ve aday gösterilen Duhan Kalkan’a yani dolaylı olarak Ak Parti ye de karşı duruş sergilenmiştir. Ama herkes olanların farkına varmış ve gerekenler yapılmıştır.

“PARTİMDEN İSTİFA EDİYORUM”

Sözlerimi sonlandırırken şimdiye kadar bizim için çalışan, dil döken, ter döken herkesin hakkını helal etmesini istiyor, bu kararın verilmesinde kimin payı varsa onları da Yüce Allah’a havale ediyorum.Filiz Ulusoy’un bulunduğu bir partide çalışmayacağımı ve bizi destekleyen insanların karşısına bu adayla gidemeyeceğimi belirterek Muhsin Başkanımızın emaneti Büyük Birlik Partisinden İstifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bbp kalecik melih güner

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı
2019-06-14 12:55:50
hakan bobobur: allah rahmet eylesin
2019-06-11 20:30:01
2019-06-11 20:29:35

Bölüyorum ama 1 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂