SİZ DE YAZIN...

Kalbi Durdu, Yeniden Hayata Döndü

Kalbi Durdu, Yeniden Hayata Döndü

reklam

18 yaşındaki S.G.’nin kalbi zatürreye bağlı olarak geçirdiği rahatsızlık sonucu durdu. Akyurt Devlet Hastanesi’ne kaldırılan hasta yoğun çabalar sonucu yeniden hayata döndürüldü.

3 gün önce aniden rahatsızlanan S.G. (18) Akyurt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Zatürreye bağlı olarak geçirdiği rahatsızlık sonucu beynine ve kalbine oksijen gitmeyen S.G.’nin kalbi durdu. Akyurt Devlet Hastanesi’ndeki acil servis doktorlarının yoğun çabaları sayesinde kalp masajı, elektroşok ve adrenalin uygulanarak yeniden hayata dönen S.G.’nin bugün taburcu edileceği öğrenildi.

Çocuklarının yeniden hayata dönmesi ile yaşadığı travmayı atlatan S.G.’nin ailesi “İyi ki görevini büyük bir özveri ve emekle yapan mükemmel insanlar görev başındaydı, müthiş bir çaba ve mücadele ile çocuğumuzun hayattan kopmasına izin vermediler. İsimlerini öğrenebildiğimiz Başhekim Dr. Adem Yalçınkaya’ya, Dr. Gürkan İşleker’e, Sağlık Memuru Mehmet Özcan Özer’e, Hemşireler Güllü Kursun, Serap Karakök’e, Duygu Meşe’ye, Hastane Müdürü Mümtaz Bey’e, Güvenlik Personeli Yasin Demir ile ekip arkadaşlarına ve Akyurt Devlet Hastanesi’ndeki tüm personele sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandılar.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM