SİZ DE YAZIN...

İyi Parti’de Bahar Buluşması

İyi Parti’de Bahar Buluşması

reklam

İyi Parti Ankara İlçe Başkanları, Kuzey Ankara İlçe Teşkilatlarının düzenlemiş olduğu “Ankara Teşkilatları Bahar Buluşması”nda bir araya geldi.

PURSAKLAR, Akyurt ve Çubuk İlçe Teşkilatlarının düzenlemiş olduğu Ankara Teşkilatları Bahar Buluşması’nda açılış konuşmasını Ankara İl Başkan Yardımcısı Nadir Çetinkaya yaptı. Çetinkaya, iyilerin iktidara geleceğini belirterek, “Birlikte başaracağız” dedi. Çetinkaya’nın ardından konuşan Pursaklar İlçe Başkanı Özcan Dağgeç, “Gerçekleştirmiş olduğumuz kurultay ile Ankarayı salladık. Sımsıkı kilitlenip ok gibi hedefimize gidelim, iktidara geleceğiz, hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapacağız. 4 İlçe AK Parti’nin %75 oy aldığı bir bölgede siyaset yapıyoruz, bundan korkmuyoruz, çığ gibi büyüyoruz” dedi.  Dağgeç, bu tür toplantıların da geleneksel hale getirileceğini kaydetti.

İYİLER TEK YUMRUK OLDU

Ankara İl Başkanı Mesut Özarslan ise yapmış olduğu konuşmada “İktidara yürüyoruz dedik, hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapıyoruz dedik, kurultayımızda on binler bir araya gelmiş, ilçe binası açılamaz denilmiş ancak iyiler tek yumruk olduğunu göstermiştir. Cumhuriyet’in geçmişinden günümüze kadar tüm kazanımlarının bertaraf edildiği, satıldığı bir dönemden geçiyoruz. Bugünde Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi, Alpullu’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemize kazandırdığı Şeker fabrikasının satışını engellemek üzere orada bulunmaktadır. Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLMAK ZORUNDAYIZ”

Özarslan, türlü engellemelerle karşılaştıklarını belirterek, “Ne yaparlarsa yapsınlar, birlik ve beraberlik içerisinde olmak zorundayız, iktidara yürüyoruz. Liyakat ve Türk Kültürünün öz kültürü esastır. İyi Parti iktidarı ile bu günleri göreceğiz. İyi partililer iktidar olacak, genel başkanımız Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak” şeklinde konuştu.
Özarslan, toplantının ardından tüm ilçe başkanlarına çalışmalarından dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM