SİZ DE YAZIN...

“İstanbul, Ankara, Balıkesir belediye başkanları yeniden aday gösterilebilir’

“İstanbul, Ankara, Balıkesir belediye başkanları yeniden aday gösterilebilir’

AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın İstanbul, Ankara ve Balıkesir’de belediye başkanlarının icraatlarından memnun olduğu, bu üç ismin yeniden aday gösterilebileceğini belirtildi.

Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere ilişkin olarak kulis yazdı.

Erdoğan’ın İstanbul, Ankara ve Balıkesir’de belediye başkanlarının icraatlarından memnun olduğunu aktaran Zeyrek, bu üç ismin yeniden aday gösterilebileceğini söyledi.

Deniz Zeyrek, “Ankara, Balıkesir ve İstanbul’da sürpriz olabilir” başlığıyla yayımlanan yazısında “Bu aralar Ankara’da siyasi parti genel merkezlerine yakın lokantalarda bol bol aday adayı görüyorum ve sohbetlerde önemli kulisler işitiyorum” dedi.

Zeyrek, bir kaynağının AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin “Yeni başkanlardan memnunuz” dediğini hatırlattığını belirtti.

Kaynağının “Sayın Cumhurbaşkanımız İstanbul, Ankara ve Balıkesir belediye başkanlarının icraatlarından memnun. Üçü de yeniden aday olursa şaşırmam” ifadesini kullandığını aktaran Zeyrek, şöyle devam etti:

“İstanbul’u bilmiyorum ama Balıkesir ve Ankara için benzer cümleler duymuştum ve mevcut başkanlar aday yapılırsa şaşırmayacağım.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂