SİZ DE YAZIN...

İş Adamı Yılmaz, Pursaklar’dan Aday Adayı

İş Adamı Yılmaz, Pursaklar’dan Aday Adayı

Samsunlu İş Adamı Osman Yılmaz, AK Parti’den Pursaklar Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, AK Parti’den Pursaklar İlçesi Belediye Başkanı aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ekibiyle birlikte AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yılmaz başvurusunun ardından basın açıklaması yaptı.

11 yaşından beri Pursaklarda yaşadığını ve o gün bugündür çalışmaktan ve mücadele etmekten hiç bir zaman vazgeçmediğini belirten Yılmaz, “Zamanımın çoğunu ailemden ve sevdiklerimden çok işime ve Pursaklar’a adadım. Bu nedenle ilçemi çok iyi tanıyorum ve sorunlarını çok iyi biliyorum şimdide bu sorunlara çözüm üreten bir anlayışla sizlere ve ilçeme belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. ‘Milletin efendisi, milletine hizmet edendir’ inancıyla yola çıkıyorum” dedi.

Güçlü bir ekip oluşturduğunu ve ekip arkadaşlarıyla birlikte güçlü projeler ile Pursaklar’ı yönetmeye aday olduğunu belirten Yılmaz, diğer aday adaylarına da başarılar diledi.

Yılmaz’ın basın açıklamasının ardından bir vatandaş Yılmaz adına yazdığı şiiri okurken renkli görüntüler de ortaya çıktı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂