SİZ DE YAZIN...

Haksever Adaylığını Açıkladı

Haksever Adaylığını Açıkladı

reklam

Çubuk Belediyesi eski başkanlarından Süleyman Haksever Saadet Partisinden Belediye Başkan adaylığını açıkladı.

SEVDAM, DAVAM, EMEĞİM…”
“Çubuk’ta sezilen siyasi boşluk neticesinde yapılan anket sonuçlarında şahsımıza gösterilen teveccühle anketlerden hep birinci çıktık.” diyen Haksever açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Doğup-büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, havasını teneffüs ettiğim, sevdam, davam, emeğim, memleketim, halkıma hizmet etmekten her zaman şeref duyduğum, yaşanabilir, kapısı daima açık, yeşili bol, havası temiz güvenilir bir Çubuk için, işsizliğe çözüm noktasındaki yeni iş imkanlarının oluşturulması, fabrikaların kurulmasını sağlayan, istihdamı artıran ve Kentin sorunlarını çok iyi bilen, vatandaş odaklı, çözüm üreten, tecrübeli ve liyakatlı bir anlayışla sizlerin de destek ve dualarıyla kolları yeniden sıvadık.

“DERDİMİZ PARTİ VE PARTİZANLIK OLMADI”
Biz makam ve mevkii için değil, ilçemizin sahipsizliğini gördüğümüz için bu yola çıktı. Gayemizde açıkca budur. Derdimiz hiç bir zaman parti ve partizanlık olmamıştır. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun ilçemiz siz değerli kardeşlerimizle birlikte el ele, gönül gönüle aydınlık geleceğimizi birlikte inşaa edeceğiz. Vicdanlarınıza çağrıda bulunuyorum. Bu bir yerel seçimdir. Belediye Başkanlığı seçimidir.

KARARLI VE İDDİALIYIZ”
İçinizden biri, sizden biri olarak; Bu dönem için birleşelim. Çubuk için bir olalım, kardeş olalım. Kaldığımız yerden devam edelim. Birlikte yönetelim. Kararlı ve iddialıyız. Bildiğiniz üzere, geçmişte Refah Partisi’nden başarılı bir Belediye Başkanlığı yaptım. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. İlçemizi kalkındıran, geliştiren ve geleceğe taşıyan projelerle karşınızda olacağız. Dua ve destekleriniz için teşekkür ederim.
Sizin sesiniz, sözünüz, hizmetkârınız olacağız.
Rabb’im, muvaffak kılsın.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48