SİZ DE YAZIN...

CHP’den Açıklama: Sosyal Belediyecilik Yaygınlaşacak

CHP’den Açıklama: Sosyal Belediyecilik Yaygınlaşacak

reklam

CHP Akyurt İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu yerel seçimlerin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada, “Akyurt’umuzda Sayın Mansur Yavaş’ın seçim sürecinde ilçemiz özelinde dile getirdiği projelerin yanı sıra sorunların çözümü için el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” denildi.

“AKYURT HALKINA TEŞEKKÜR”
Yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı; “31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarının Akyurtumuz’a, kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. İlçemizde sürdürmüş olduğumuz çalışmalar sonrasında gerek Belediye Meclisi seçimlerinde, gerekse Büyüükşehir Belediyesi seçimlerinde oyumuzu artırdık. Bizlere destek veren Akyurt Halkı’na teşekkür ediyoruz.

“ANKARA PROJELERİMİZ HAYATA GEÇİRİLECEK”
“Martın Sonu Bahar” sloganı ile sürdürdüğümüz seçim çalışmalarının ardından Ankara yeni bir belediyecilik anlayışı ile tanıştı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın yönetiminde hem Ankara hem de Akyurt’umuz hak ettiği değeri görecek, herkese eşit mesafede bir yönetim anlayışı ile “Ankara Projelerimiz” tek tek hayata geçirilecektir.

“SOSYAL BELEDİYECİLİK YAYGINLAŞACAK”
Akyurt’umuzda Sayın Mansur Yavaş’ın seçim sürecinde ilçemiz özelinde dile getirdiği projelerin yanı sıra sorunların çözümü için el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde hedefimiz; Ankara’da halkçı belediyecilik anlayışının yerleşmesi, ilçelerde de, demokratik, cumhuriyet ilkelerine bağlı, sosyal belediyecilik anlayışının yaygınlaşması olacaktır”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
akyurt chp MANSUR YAVAŞ

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48