SİZ DE YAZIN...

“Çalışmalar 2 Ay İçerisinde Başlayacak”

“Çalışmalar 2 Ay İçerisinde Başlayacak”

İyi Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Nadir Çetinkaya, Akyurt İlçe Başkanı Ahmet Mucuk ve Güzelhisar Mahalle Muhtarı Burhan Karaoğlan Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Erol Gündüz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Daha önce Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Erol Gündüz’ün Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na atanması nedeniyle İyi Partili yöneticiler ve Güzelhisar Mahalle Muhtarı Burhan Karaoğlan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“2 AY İÇERİSİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK”

Ziyarette Akyurt’un altyapı ve yol sorunları Fen İşleri Daire Başkanı Erol Gündüz’e iletildi. Ziyaret ile ilgili bilgi veren İyi Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Nadir Çetinkaya, “Akyurt ilçemiz mahallelerinde altyapı sorunları devam ediyor. Bunların çözümü için Sayın Erol Gündüz’e bilgilendirmede bulunduk. Aynı zamanda mahallelerimize ulaşımı sağlayan yolların asfaltlanması ve ilçe merkezindeki bozuk yollarda çalışma yapılması için vatandaşlarımızın taleplerini de ilettik. Fen İşleri Daire Başkanımız Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin 2 ay içerisinde bölgede çalışma yapacağı bilgisini verdi. Bölgenin sorunlarının yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz. Sayın Erol Gündüz’e yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

İyi Parti Akyurt İlçe Başkanı Ahmet Mucuk ise, “İlçemiz halkının istek ve talepleri ile yakından ilgilenerek takipçisi olacağız. Ziyaretimizde ilçemizin genel sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Erol Gündüz’e de yeni görevinde başarı dileklerimizi ilettik” ifadelerini kullandı.

Ziyarette bulunan Güzelhisar Mahalle Muhtarı Burhan Karaoğlan’da mahallenin sorunlarını Gündüz’e aktardı. Karaoğlan, sorunların çözümü için söz aldıklarını kaydetti.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂