SİZ DE YAZIN...

Belediyeden Eğitime Destek

Belediyeden Eğitime Destek

reklam

Eğitime ve eğitim kurumlarına sürekli destek veren Akyurt Belediyesi, Akyurt’taki 23 okula temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Öğrencilerin ihtiyaçlarını da gideren Akyurt Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü aracılığıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da Akyurt’taki tüm okullara, çeşitli temizlik ürünlerinden oluşan malzemeleri teslim etti.

Şükrü Acar Anadolu İmam-Hatip Lisesi ile Akyurt Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş “İlçemizde, çalışmalarımızla birlikte fiziksel altyapımız güçlendi. Eğitim her zaman olduğu gibi en çok önem verdiğimiz konu olmuştur. Eğitim camiasının içinden gelen biri olduğum için, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin sorunlarını anlıyorum. Öğretmenlik yaptığım zamanlarda belediyelerden göremediğimiz desteği, Belediye Başkanı olarak okullarımıza veriyoruz. Belediyemizin ekonomik imkanlarının arttığı ölçüde okullarımıza desteğimiz de artarak devam edecektir. Gençlerimize de çok büyük görev düşüyor. Çok çalışarak başarılı olmak ve çevremizi temiz tutmak. Okulumuzu, ilçemizi temiz tutarsak temizlemek için zaman, para ve güç harcamayız.” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48