SİZ DE YAZIN...

“Akyurt’u Yakından Takip Ediyoruz”

“Akyurt’u Yakından Takip Ediyoruz”

reklam

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Kadir Gürbüz, Meclis Üyeleri ve Akyurtlu partililerle birlikte Ak Parti Ankara İl Başkanlığına yeniden seçilen M. Nedim Yamalı’yı ziyaret etti.

AKYURT İVME YAKALADI

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette konuşan M. Nedim Yamalı “Ankara’nın köklü birçok ilçesi var. Ankaralı olmayan birine Haymana’yı, Bala’yı sorsanız, Ankara’nın ilçesi olduğunu hemen bilir. Ancak bu ilçelerimizde küçülme, göç sorunu var. Sonradan ilçe olmuş Akyurt ise bunların tersi bir ivmeye sahip. Sürekli gelişme halinde. Bazı ilçelerimiz var ki seçimlerde dengeleyici unsur. Yine Akyurt bunlardan biri. Oy oranlarının değişkenlik gösterdiği yerlerin açığını kapatıyor. Sizin çalışmalarınız sayesinde bu çıkış yakalandı. Bu nedenle Akyurt’u yakından takip ediyoruz. Bu nazik ziyaretiniz nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

“YILDIZ İLÇELERDEN BİR TANESİYİZ”

Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş ise  “İl Başkanımız ikinci kez seçildi ve Ankaramıza, partimize hayırlı olsun. Başkanımızın söylediği gibi Akyurt dengeleyici bir ilçe. Ancak keşke nüfusumuz 200-300 bin olsa, Akyurt daha da dengeleyici bir yer olacaktır. Birlik ve beraberlikten kazanan hem Akyurt, hem Ankara olmuştur. Göreve geldiğimiz yıldan beri il ve ilçe olarak bir sinerji oluşturduk. Hem ilçe olarak bizim, hem de hükümetimizin yaptığı projeler, hem de büyükşehir tarafından yapılan projelerle son dönemde parlayan, yıldız ilçelerden bir tanesiyiz. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başkanımıza tekrar hayırlı olsun diyorum.” İfadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM