SİZ DE YAZIN...

Akyurt’ta Tıp Bayramı Kutlandı

Akyurt’ta Tıp Bayramı Kutlandı

reklam

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Akyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Yalçınkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Mümtaz şimşek, Akyurt İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ercan Polat ve doktorlar Akyurt Belediyesinde bir araya geldi.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ın konuğu olan doktorlar, hastane ve sağlık ocaklarında bu dönemde sıkça görülen hastalıklarla ilgili halkı bilgilendirmek için etkinlik yapma kararı aldı.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise konuşmasında şunları söyledi “Akyurt Belediyesi olarak ilçemizde insanlara faydalı olacak her türlü etkinliğe destek veriyoruz. Hastanemizin ve diğer kurumlarımızın yapacağı etkinliklerde de üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Böyle bir toplantı, konferans yapılması ilçemizin yararına olacaktır. Doktorlarımızın da sorunları vardır. Elimizden geldiğince bunlara da kayıtsız kalmadan yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özellikle hastanemizdeki doktorlarımızla sürekli görüşme halindeyiz. Bu toplantı vesilesiyle bir kez daha doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.”

Sohbetin ardından Akyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Yalçınkaya ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ercan Polat tarafından Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’a hediye verildi.

Doktorların hediyelerini ise Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş verdi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM