SİZ DE YAZIN...

Akyurt’ta Metruk Yapılar Yıkılıyor

Akyurt’ta Metruk Yapılar Yıkılıyor

Akyurt Belediyesi ilçe sınırlarında kalan, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımına başladı.

Akyurt Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşlar ve çevre için tehlike arz eden metruk binaların yıkım çalışmaları için kolları sıvadı. Belediye Başkanı Hilal Ayık, vatandaşları tedirgin eden eski ve yıkılmak üzere olan harabe yapıların yıkım çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEP VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Yürütülen çalışmalarla hem kötü görüntünün hem de çevre için oluşturduğu tehlikenin ortadan kaldırılmasını hedeflediklerini aktaran ve çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Hilal Ayık, “Belediye olarak önceliğimiz, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği ile huzurunun sağlanması, ayrıca kent estetiğinin korunmasıdır. Gerek insanlarımızı tedirgin eden, gerekse kent estetiğini bozan harabeye dönmüş binaların yıkımına yönelik mücadele ve çalışmalarımız devam edecek. Akyurt Belediyesi’nde yaklaşık bir ay önce devraldığımız görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda ilçemiz genelinde can güvenliğini tehdit eden binaların yıkım çalışmalarına başladık. Ortak akılla şehrimizi yönetmeyi arzu ediyoruz, vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂