Sizde Yazın!

Akyurt Çubuk Yolu Nihayet…

Akyurt Çubuk Yolu Nihayet…

reklam

Akyurt Belediyesi Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden asfalt talebinde bulundu. Asfalt talep edilen yollar arasında Akyurt-Çubuk yolu da var.

AKYURT Belediyesi tarafından ilçe bağlantı yolları, sanayi yolları ve Akyurt merkezde yer alan yol sorunlarının çözümü için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden asfalt talebinde bulundu.

TOPLAM 61 KM.
İki komşu ilçe Akyurt ve Çubuk’u birbirine bağlayan ve aynı zamanda Taşpınar, Sünlü mahallelerine de ulaşımın sağlandığı yol da da asflat çalışması yapılacak. İki ilçe arasındaki ulaşımı sağlayan yolda taş ocaklarının olması nedeniyle zemin sağlamlaştırma işlemleri ile birlikte uzun ömürlü bir çalışma yapılması bekleniyor.
Mahalle sakinleri ve özellikle Akyurt Halkı’nın Çubuk’a ulaşımda kullandığı yolun bozuk olması vatandaşların tepkilerine neden olmuştu. Bu yıl içerisinde asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte yol çalışmalarına başlanacağı ifade edilirken, asfalt yolun yanı sıra İlçe genelinde sathi kaplama yol çalışmalarının sürdürüleceği de yetkililer tarafından dile getirildi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
akyurt çubuk yolu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
CLOSE
CLOSE