SİZ DE YAZIN...

Akyurt Belediyesi’nden Açıklama

Akyurt Belediyesi’nden Açıklama

Akyurt Belediyesi’nden yapılan açıklamada Cumhuriyet Meydanı ve Belediye Hizmet Binası çevresinde yapılan düzenlemenin 1 milyon 515 bin TL’ye ihale edildiği belirtildi.

FİNANSMAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
31 Ağustos 2018 tarihinde ihalesi yapılan ve maliyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan işin yüklenicisi ise ASY İnşaat (Arif Sami Yeşilbaş İnşaat) oldu. 21 Eylül 2018 tarihinde başlayan çalışmaların 19 Aralık 2018 tarihinde bitirilmesi hedefleniyor.

Gerçekleştirilen çalışma ile ilgili olarak daha önce açıklamalarda bulunan Ayantaş “Çevre düzenlemesi çalışmalarında Selçuklu motiflerinin kullanılacağını belirten Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, “2007 yılında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışma ile ilçemize bir meydan ve kimlik kazandırdık. Kent meydanına yeni bir kimlik katan ve modern bir kentin vizyonunu taşıyan bu proje ile Cumhuriyet Meydanı yeni bir görünüm kazanmış oldu. 11 yıl önce gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışmaya ek olarak Selçuklu motifleri ile ilçe meydanını yeniden dizayn edeceğiz. Aynı şekilde belediye hizmet binamız çevresinde de bu düzenlemeyi gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂